Oldtimers 1,7 Ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Oldtimers 1,7 ton
 Baan 1 Voor de Python
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot 
 O101 Sander Parlevliet Amsterdam Same Atlanta 45
 O102 Wim Kelder Koudekerk aan den Rijn Fordson Super Dexta
 O103  Nicole van Schajik Waarder Zetor 3011
 O104  Peter Hoogeveen Berkel en Rodenrijs Porsche-Diesel 108
 O105 Leon Hoogeveen Hazerswoude-Rijndijk Fordson Dexta
 O106 Johan van Dorp  Hazerswoude-Dorp Hanomag Perfect 400
 O107 Jacolien den Hertog   Hazerswoude-Dorp Steyr 188
 O108 Floor van Dolder Koudekerk aan den Rijn Same Atlanta
 O109 Cors Kelder Hoogmade  Fordson Dexta
 O110  Rick van den Bosch Koudekerk aan den Rijn Bukh 302 super
       

 

Oldtimers 2,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Oldtimers 2,5 ton
 Baan 1 Voor de Python
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 O201 John van Zanten Nieuw-Vennep Deutz 6006
 O202 Ilona Hoogeveen  Koudekerk aan den Rijn John Deere 310
 O203 Kars Dorrepaal Koudekerk aan den Rijn White Oliver 682
 O204 René Rodenburg Aarlanderveen Ford 3000
 O205 Evert van Blotenburg Reeuwijk  David Brown 880A
 O206 Jos van de Velde Benthuizen Renault 551
 O207 Arie de Groot Ter Aar  Case D
 O208  Gert-Jan Klaasse Bos      Zevenhoven Ford 4000
 O209 Jeroen van Schaik  Woerden  International 624
 O210  Niels Versluis  Langeraar  Deutz 4006
 O211  Wies van Wees Nieuw-Vennep Nuffield Universal three    
 O212  Coen Rotteveel Leidschendam  Same Minitauro 60
 O213  Joost Voshart Zevenhoven John Deere 1630
 O214 Victor van Zanten Nieuw-Vennep Deutz 6006
 O215 Louis Rotteveel  Nootdorp International 453
 O216 Willem Kaptein Hazerswoude-Dorp Hanomag Granit 500      
 O217 Jannes Kerkvliet  Koudekerk aan den Rijn Ford Super Dexta 3000
             

 

Oldtimers 3,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Oldtimers 3,5 ton          
 Baan 1 Voor de Python          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 O301 Reinier van Meijeren Driebruggen John Deere 2030
 O302 Tessa van Dorp   Hazerswoude-Dorp David Brown 1212      
 O303 Jan Verhagen Leidschendam  International Harvester 523      
 O304 Dirk Merbis Hazerswoude-Dorp Deutz D 80      
 O305 Niels Hoogeveen Hazerswoude-Dorp Fendt 106S      
 O306  Stef Kooter Hazerswoude-Dorp Same Centauro 60      
 O307 Clemens Rijkenhuizen Boskoop  John Deere 3130      
 O308  Erik Otter Woubrugge  Deutz D5005      
 O309  Jelle Knibbe  Hazerswoude-Dorp  Ford 5000      
 O310 Cor Slagt  Alphen aan den Rijn  John Deere 2030      
 O311   Henk Pleij  Hoofddorp Deutz 10006      
 O312  Siebe Dorrepaal   Koudekerk aan den Rijn International 624      
 O313  Jurn Agterof   Bodegraven Fendt 105 S      
             

 

Standaard klasse 2,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 2,5 ton  Maximaal 75 pk
 Baan 1 Voor de Python
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 201 Ruben Hofman Hazerswoude-Dorp David Brown 990
 202 Mitchel Moerland Hazerswoude-Dorp John Deere 1130
 203  Enno Knibbe Hazerswoude-Dorp Ford 4600
 204 Michiel Kompier Hazerswoude-Rijndijk Massey Ferguson 65
 205 Emma van der Zon Hazerswoude-Rijndijk International 533
 206  Tim Verbeek Hazerswoude-Rijndijk John Deere 1020
 207 Rick Gijzenberg Nieuw-Vennep Fiat 450
 208 Hans Heemskerk Koudekerk aan den Rijn  Kubota M5030SU
 209 Wesley Leder Bantega  International 633V
 210 Teun Kool Zevenhoven Renault 551 s
 211 Tim van Waaij  Hazerswoude-Dorp  Lamborghini R503
 212 Maurice Dhaene Zwaanshoek  Mc Cormick 423
 213  Willem Overdevest   Leidschendam John Deere 1020
 214 Jacoline van Schaik Zegveld International 633
 215 Paul Munsterman Nieuw-Vennep Fiat 466
 216  Robin Kompier  Hazerswoude-Rijndijk  John Deere 2030
             

 

Standaard klasse 3,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 3,5 ton   Maximaal 100 pk
 Eerste trek:     Baan 3 Voor de Next Mission
 Tweede trek:   Baan 1 Voor de Python          
 301 Gerrit van Schaik Zegveld International 844s      
 302 Coen Borst Rijnsaterwoude Fendt 108      
 303 Max Hendriks Berkel en Rodenrijs John Deere 1640      
 304 Arend van Wissen  Voorschoten International 633      
 305 Andries Kerkvliet Hazerswoude-Rijndijk Fendt 304 LSA      
 306 Robbert Schipper Gelderswoude Ford 4630      
 307 Michael Pelgrom Koudekerk aan den Rijn Deutz 6507      
 308 Bart Mooijman Zoeterwoude International 844-S      
 309 Stefan van Leeuwen Koudekerk aan den Rijn John Deere 2130      
 310 Jort van Dijk Bleiswijk Fendt 209v      
 311 Leen Rotteveel Stompwijk International 744      
 312 Wim Zonneveld Gelderswoude Landini 9080      
 313 Jur Parlevliet Beinsdorp  Lamborghini R704      
 314 Thijs Ammerlaan Gelderswoude New Holland TL80      
 315 Remco van der Linde Gelderswoude International 745 XL      
 316 Ferry Leune Gelderswoude  John Deere 2040 sg2      
 317 Anouk Duivenvoorden Zoeterwoude Fendt 304      
 318 Nena van Wees Nieuw-Vennep International 844-S      
             

 

Standaard klasse 4,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 4,5 ton Maximaal 125 pk
 Baan 3 Voor de Next Mission
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 401 Kees Captein Zoeterwoude International 1046
 402 Mark van Leeuwen Koudekerk aan den Rijn John Deere 2650      
 403 Hans van der Kooy Reeuwijk Fendt 308 lsa      
 404 Max Lobel Voorschoten Massey ferguson 4235      
 405 Arjen van der Holst Wassenaar International 844 S      
 406 Angelique van Vliet Voorschoten Massey Ferguson 5455      
 407 Harm-Jan de Pater Aarlanderveen John Deere 3130      
 408 Sjors Verhagen Leidschendam International 1046      
 409 Frank van Nieuwkoop Reeuwijk Fendt 308 lsa      
 410 Sjors Wijsman  Zoeterwoude Case 845 xl      
 411 Rowan de Roos Koudekerk aan den Rijn John Deere 5115 M      
 412 Jan Parlevliet Beinsdorp Ford 7400      
 413 Arno Kaashoek Hazerswoude-Dorp Massey Ferguson 3065      
 414 Mike Romberg Pijnacker International 1046      
 415 Dione de Jong Benthuizen John Deere 6110      
 416 Huub Duivenvoorden Zoeterwoude Fendt Farmer 308c      
 417 Tjeerd van den Bos  Moerkapelle Case 845 XL      
 418 Roy Lakerveld Nieuwkoop John Deere 3030 ls      
             

 

Standaard klasse 6,0 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 6,0 ton   Maximaal 150 pk      
 Baan 3 Voor de Next Mission        
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1  Afst.2  Afst.tot
 601 Roelof van der Marel Alphen aan den Rijn Ford 9600      
 602 Trude Zonneveld Gelderswoude Case Maxxum 115      
 603 Bo Otter Woubrugge  Deutz Fahr agrotron 6.20 TT      
 604 Roos Kroft Ter Aar John Deere 6320      
 605 Bram Visser Hellevoetsluis International 1066      
 606 Thijs Jenezon Ter Aar Fendt 614 S      
 607 Peder Robijn Koudekerk aan den Rijn Deutz Fahr Agrotron 100      
 608 Marc Rodenburg Aarlanderveen New Holland 8340 SLE      
 609 Hans van Leeuwen Koudekerk aan den Rijn John Deere 3650      
 610 Jos van Schaik Nieuwkoop International 1066      
 611 Dirk Borst Zoeterwoude  Deutz DX 6.10      
 612 Jochem Molenaar Aarlanderveen John Deere 6220      
 613 Patrick van Niekerk Ter Aar New Holland 8340      
 614 Ton van den Bergh Ter Aar Case maxxum 5150 plus      
 615 Johan van Leeuwen Zevenhoven Steyr 9145      
 616 Mike den Drijver   Hazerswoude-Dorp Deutz Fahr Agrostar 6.21      
 617 Tom Verbeij  Hazerswoude-Rijndijk John Deere 6105 R      
 618 Derk Dorrepaal  Koudekerk aan den Rijn International 1246      
             

 

Standaard klasse 7,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 7,5 ton   Maximaal 200 pk
 Eerste trek: Baan 2 Voor de Big Benz
 Tweede trek: Baan 3 Voor de Next Mission
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 701 Walter Smit  Haastrecht  Fendt 615 lsa
 702 Mike Duivenvoorden Zoeterwoude International 1566
 703 Robert van der Plas Aarlanderveen John Deere 6820
 704 Ricardo Modder  Woerden  Case International 1455 XL 
 705 Ariejan de Bruin  Bodegraven  Massey Ferguson 7718 Dyna VT 
 706 Niels van Dorp  Hazerswoude-Dorp Fendt 515 c 
 707 Robin van der Linde  Gelderswoude International 1455 XL 
 708 Kees Wesselingh  Zoeterwoude  New Holland 8560 
 709 John Mooijman  Zoeterwoude  Case International 1455 XL 
 710 Henk Vos  Alphen aan den Rijn  Fendt 615 lsa e 
 711 Mike Verbeek  Hoofddorp  Same Titan
 712 Jelle van der Peet  Zwaanshoek  Case 1455 XL
 713 Franck Klijn  Gouda  Massey Ferguson 6615
 714 Robert Roos  Ter Aar  John Deere 6140 R 
 715 Niels Zwetsloot  Hazerswoude-Dorp  International 1455 XL
 716 Joost Verbij  Alphen aan den Rijn  Valtra N142
 717 Nol van Wees   Nieuw-Vennep   Fendt 714
 718 Chris Lievaart  Hazerswoude-Dorp   International 1455 XL 
             

 

Standaard klasse 9,0 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 9,0 ton   Maximaal 250 pk
 Eerste trek: Baan 2 Voor de Big Benz          
 Tweede trek: Baan 3 Voor de Next Mission          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 901 Nick Blommestijn Zevenhoven Massey Ferguson 7618      
 902 Pim van de Post Ter Aar Fendt 724      
 903 Jan Westerman Berkel en Rodenrijs Ford 8830      
 904 Peter Bouter  Bodegraven Massey Ferguson 7485      
 905 Vincent van den Berg Nieuwkoop Fendt 716      
 906 Robert van Staveren Hazerswoude-Dorp  Deutz TTV 7210      
 907 Jan-Jaap Bol  Hazerswoude-Dorp Massey Ferguson 7619      
 908 Danny Smits  Hoofddorp Fendt 720      
 909 Toon Borsboom Berkel en Rodenrijs Ford 8830      
 910 Gijsbert de Koning Nieuwkoop Fendt 820      
 911 Sam Nieuwenhoff Nieuwkoop  Massey Ferguson 6485      
 912 Gertjan Blijleven  Nieuwveen  Claas Arion      
 913 Arjan de Lange Waverveen Deutz Fahr Agrotron 6180 ttv      
 914 Dylan Hoogendoorn Boskoop Massey Ferguson 7619      
 915 Tim Visser  Rijnsaterwoude  Fendt 615      
 916 Marnick Molenaar Aarlanderveen New Holland T 7030      
 917 Jeanno van der Ploeg  Rijpwetering Massey Ferguson 6490      
 918 Peter de Jong Alphen aan den Rijn Fendt 720      
             

 

Standaard klasse 11,0 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 11,0 ton   Tenminste 200 pk      
 Baan 2 Voor de Big Benz          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 1101 Frank Vos Alphen aan den Rijn Fendt 936      
 1102 Frans Duijndam Pijnacker  John Deere 7800      
 1103          
 1104 Pim Mulder Hazerswoude-Dorp Fendt 828      
 1105 Marcel Lommerse  Wassenaar  Case IH 1455 XL      
 1106 Ed van der Tang Hazerswoude-Dorp Fendt 930      
 1107 Wouter Kempen Aarlanderveen Fendt Favorit 824      
 1108 Koen van Paassen Maasland Kirovets K700A      
 1109 Sjors van der Haven  Kamerik Fendt 936      
 1110 Quirijn Meijer De Kwakel International 4386      
 1111 Daniel van der Weijden Nieuwkoop Fendt 828      
 1112 Bart van Roemburg  Kortenhoef John Deere 4955      
 1113 Paul van Schaik  Nieuwkoop Fendt 926      
             

 

Standaard klasse 15,0 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Standaard klasse 15,0 ton   Tenminste 250 pk      
 Baan 2 Voor de Big Benz          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 1501 Corstian Voshart Mijdrecht  John Deere 7280 R      
 1502 Maurits Immink Amstelveen Fendt 1050      
 1503 Maurice Kuiper  Buitenkaag  New Holland T 7.290      
 1504 Floris de With Benschop Kirovets K700A      
 1505 Robbert Voshart Noordwijkerhout Fendt 930      
 1506 Voets Hazerswoude-Dorp New Holland T 7.315      
 1507 Kraakman Perfors Koudekerk aan den Rijn John Deere 7310R      
             

 

Hobby sport 3,5 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Hobby sport 3,5 ton          
 Baan 3 Voor de Next Mission          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 H301 Victor van Zanten Nieuw-Vennep Deutz 10006      
 H302 Bram Dijkshoorn  Berkel en Rodenrijs International 1255      
 H303 Gert Jan van der Marel Nieuw-Vennep Claas Axion 810      
 H304 Aad Boers Woubrugge  Deutz 4.30      
 H305 Jan-Chris Avis Hoofddorp Fiat 800      
 H306 G.A. en G.J. Nieuwenhuis Nieuw-Vennep John Deere 4430      
 H307 John van Zanten Nieuw-Vennep Deutz 13006      
 H308 Dennis van der Werff Nieuw-Vennep Renault 1451      
 H309 Arno Wennekers Lisserbroek Ford 7000      
             

 

Hobby sport 7,0 ton

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

 Hobby sport 7,0 ton          
 Baan 2 Voor de Big Benz          
 Nr. Naam Woonplaats Trekker Afst.1 Afst.2 Afst.tot
 H701 Bram Dijkshoorn Berkel en Rodenrijs International 1255xl      
 H702 Reinoud van Meijeren Driebruggen John Deere 4440      
 H703 Peter Kastelein Zegveld Steyr 9145      
 H704 Fons Heemskerk Koudekerk aan den Rijn Case 1370 Agriking      
 H705 John van Zanten Nieuw-Vennep Deutz Allis 9505      
 H706 Jan-Willem de Jong Aalsmeer  John Deere 6030      
 H707 Arnold Dorrepaal Waddinxveen International 1246      
             

 

Truck klasse VTN 9,5 ton Supersport

De vet gedrukte namen in de lijst zijn de eersteprijswinnaars van afgelopen jaar.

Truck klasse VTN 9,5 ton Supersport      
Baan 2 Voor de Big Benz      
 Nr. Teamnaam Truck Plaats Chauffeur
 1-08 Verspui DAF CF 85  Hoorenaar Jan / Bart / Patrick / Gertjan
 1-13 Murphey’s Law Peterbilt 379 Moerkapelle  
 1-07 De Manne van Janne 3 Scania T Heesch Joey Megens
 1-02 De Manne van Janne 2 Scania 164-580 Heesch Martijn de Bekker
 1-01 Mad Men Man V 10 Eerde Mari Bekkers
 1-15 Yellow Devil Renault Magnum AE500 Den Bosch Roel / Frank / Robbert